Ekkol Elektrik Ltd.Şti. Taahhüt Proje, Danışmanlık Hizmetleri ve Elektrik Malzemeleri Satışı olmak üzere iki kategoride faaliyet göstermektedir. 

Taahhüt Proje Danışmanlık Hizmetlerimiz

1990 yılında kurulan Ekkol Elektrik Ltd.Şti günümüze kadar Alçak Gerilim (AG), Orta Gerilim (OG) elektrik tesisatı projelerinde devletimize ait kamu ve tüzel kişilere ait çok sayıda orta ve büyük ölçekli projeyi gerçekleştirmiştir. Ekkol Elektrik halen sürdürdüğü önemli projelerin yanı sıra danışmanlı ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır.

Sektördeki gelişmeleri sürekli olarak takip eden ve bunun için açılan fuarları ziyaret eden, teknik olarak donanımlı ekibi, büyük ölçekli kamu bina projeleri, otel, Alışveriş Merkezi (AVM) endüstriyel tesisat projeleri gibi alanlarda uzmanlaşmış personeli ile kontrollü olarak projede istenilen standartlar ve zamanda gerçekleştrimektedir. 

Elektrik Malzeme Satışı

Ekkol Elektrik Ltd.Şti. malzeme satışı alanında 1990'dan günümüze edindiği bilgi birikimi, yenilikleri takip etmesi, dinamik ve girişimci yapısı ile sağlam temeller üzerine oturmuştur.

Firmamız izlediği satış politikası, ticari ahlâkı ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışındaki bir çok önemli proje ve sanayi kuruluşlarına malzeme tedariği sağlamaktadır.

 

Ekkol Elektrik Ltd. Şti / Tüm Hakları Saklıdır.
Telefon: +90 224 544 82 07  Mobil: +90 532 749 92 46